gfaf
gfaf
gfaf
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

gfaf

agfa
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Comunitatea InterGlobal Network recruteaza servere de orice mod ( Counter-Strike, SA:MP, etc. ) Pentru mai multe detalii adaugati id-ul : noname_nolimit01

 

 Reclamatie Admin Urban si Wtf// Marko

In jos 
AutorMesaj
ManGoBeaT
Newb
Newb



Mesaje : 2
Puncte : 6
Data de inscriere : 14/01/2012

Reclamatie Admin Urban si Wtf// Marko Empty
MesajSubiect: Reclamatie Admin Urban si Wtf// Marko   Reclamatie Admin Urban si Wtf// Marko Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 7:10 pm

Nick*:ManGoBeaT
Level*:
Numele reclamantului* :Wtf Marko si Urban
ScreenShot*:Nu am facut deoarece nu era necesar.
Ip:93.118.248.232
Harta : dust2
ora: 03.45
Data:15.01.2012

Motiv: slapuri repetate date aiurea,gag uri aiurea,avand in vedere ca era un codat cu aim si speed,si ei nu aveau grija de srv,iar cand le am zis ca le fac reclamatie,mi au dat ban aiurea,sa nu mai spun ca nu trecuse 20 de secunde de runda si am luat slay de la adminul Urban pe motiv ca l am luat cu awp,iar el vroia sa faca rush,i am zis ca de ce slay avand in vedere ca cel cu bmb era in baza,si l asteptam,va rog sa va uitati si sa luati masuri,asemenea specimene trebuie sa dispara,va multumesc anticipat:)

Rugaminte: acesti adminii trebuie sa dispara de pe srv din punctul meu de vedere,sunt slabi cand vine vb de codati,isi bat joc de playerii,si nu in ultimul rand dau ban aiurea din cauza prostiei lor:)
Astept un replay la aceast mesaj daca se poate....urez toate cele bune la staf,si cred ca o sa luati decizia care se cuvine:)
Sus In jos
 
Reclamatie Admin Urban si Wtf// Marko
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie Admin Urban si Wtf// Marko
» [Model cerere reclamatie/plangere]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
gfaf :: Reteaua InterGlobal :: SAMP InterGlobal :: Plangeri / Reclamatii-
Mergi direct la: